Aktualności

Warsztaty Workshops Caro Dance Zamek Janów Podlaski

Już niedługo pełna relacja zdjęć z naszych warsztatów, które przygotowują nas do nowego sezonu tanecznego. Przez 7 dni pracowali z nami wybitni nauczyciele tańca.

Eduard Bablidze – pedagog tańca klasycznego, profesor Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie, nauczyciel                     w Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca Caro Dance pod Patronatem Krzysztofa Pastora. Wieloletni solista Teatru Wielkiego            w Warszawie oraz Teatru Narodowego w Gruzji.

Robert Kowalski – nauczyciel akrobatyki sportowej, trener reprezentacji Polski w akrobatyce, wieloletni instruktor akrobatyki    w formacjach Caro Dance. Mistrz Świata hip-hop formacji 31+.

Aleksandra Borkowska – instruktor tańca, wychowanka Caro Dance, finalistka You Can Dance, stypendium w Broadway Dance Center, mistrzyni Polski, Europy i świata z Caro Dance w kategoriach jazz, modern.

Izabela Orzełowska – absolwentka Uniwersytetu Artystycznego Codarts w Holandii. Solistka Teatru Tańca Caro Dance i Pink Mama. Studentka kierunku Teatrologia na Uniwersytecie w Bern Szwajcaria. Nauczyciel i choreograf Szkoły Tańca New Dance Academy w Bern Szwajcaria.

Jakub Mędrzycki – absolwent Uniwersytetu Artystycznego Codarts w Holandii. Tancerz Nordance w Norwegii. Tancerz               i choreograf Teatru Kolektyw w Warszawie. Solista Teatru Tańca Caro Dance. Pedagog w Niepublicznej Szkole Sztuki Tańca Caro Dance.

Andrzej Łukomski – założyciel i choreograf formacji tańca towarzyskiego Akant – Mistrzów Polski, Europy. Nauczyciel tańca towarzyskiego. Dyrektor Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej ,,Elektrownia” w Radomiu.

Iwona Orzełowska – Dyrektor Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca Caro Dance w Siedlcach. Twórca spektakli Teatru Tańca Caro Dance. Jej choreografie od 30 lat zdobywają tytuły Mistrzów Polski, Europy i Świata, oklaskiwane są na 3 kontynentach naszego globu. Wychowała i wyedukowała kilka pokoleń tancerzy, którzy pracują w teatrach i na scenach całego świata.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *