Aktualności

Koncert dla Ukrainy

W niedzielę 24 kwietnia w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlach odbył się charytatywny Koncert dla Ukrainy z udziałem tancerzy Niepubicznej Szkoły Sztuki Tańca.

Organizatorem koncertu był Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach we współpracy z Caritas Diecezji Siedleckiej – z Siedlce Miasto Przyjazne 

Na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystąpili min. artyści Centrum Kultury i Sztuki oraz zaproszeni goście. Koncert rozpoczął Chór Miasta Siedlce uroczystym wykonaniem narodowego hymnu Polski i Ukrainy oraz Poloneza Ogińskiego. W dalszej części widowiska w różnorodnym repertuarze zaprezentowali się m.in. Teatr ES, STIM – Studio Teatralne im. Jacka Woszczerowicza, Teatr Dziecięcy Dramma-Mia, Kardamon, Zespół Niekompletni z Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, tancerze Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca Caro Dance- patronat Krzysztof Pastor oraz Diana Havryliuk.

Podczas koncertu prowadzona była zbiórka pieniężna, która w całości przekazana została na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy oraz miasta partnerskiego Siedlec, Berdyczowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *