Aktualności

Młody Tancerz Roku: Oliwia Czarnocka

Oliwia Czarnocka uczennica Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Siedlcach pod patronatem Krzysztofa Pastora została w lutym 2021 roku zakwalifikowana do półfinału KONKURSU TELEWIZYJNEGO „MŁODY TANCERZ ROKU 2021”.

Młody Tancerz Roku – II półfinał 2021 (program online) – Vod.tvp.pl – Telewizja Polska S.A.

Konkurs był relacjonowany w 2021 roku w kwietniu-czerwcu przez Telewizje Kultura. Link do relacji z konkursu https://vod.tvp.pl/video/mlody-tancerz-roku,ii-polfinal-2021,54056848 (Balet Oliwii  z 21 minuta i 27 sekunda Taniec Współczesny Oliwii to 54 minuta i 02. sekunda). Zapraszamy na drugi półfinał tego konkursu   Oliwia Czarnocka reprezentuje Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca Caro Dance – patronat Krzysztof Pastor-Oliwia zakwalifikowała się do tego profesjonalnego konkursu Sztuki Tańca organizowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, oraz przez Instytut Muzyki i Tańca wraz z TELEWIZJĄ TVP Kultura.

Jest to niezwykle osiągnięcie dla naszej szkoły, bo konkurs dotyczy uczniów nauczania profesjonalnego. Z całej Polski z s Państwowych Ogólnokształcących Szkół Baletowych i Niepublicznych Szkół Baletowych oraz Szkół Baletowych prywatnych zostało do półfinału zakwalifikowanych tylko 16 osób.  Choreografię do konkursu w stylu balet przygotowała Eduard Bablidze, w stylu modern Jakub Mędrzycki, a w stylu Jazzowym Izabela Orzełowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *