Aktualności

Spektakl ,,WE ARE”

13 i 14 Marca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się spektakl WE ARE  w wykonaniu uczniów Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca Caro Dance. Choreografem  spektaklu jest Jakub Mędrzycki –  artysta, a także absolwent Akademii Artystycznej Codarts w Rotterdamie.

Spektakl składał się z trzech części. Jego celem było poruszenie tematów ponadczasowych, z którymi utożsamiać się może każdy człowiek. Pierwsza część była tańczona przez wchodzące w dorosły świat tancerki, które mają jeszcze nienaruszoną wrażliwość i nie są świadome przeszkód, jakie czekają je w przyszłości. Drugiej części spektaklu, dotyczyła różnic międzyludzkich. Temat poruszony w choreografii zwrócił uwagę, że fakt bycia człowiekiem przyćmiewa wszelkie odmienności. Finałowa część spektaklu opowiedziała  o dwóch równoległych światach – świecie materialnym i świecie wyobraźni, który człowiek nosi w sobie jako jego prywatną wyspę, na którą może podróżować w każdej chwili.

Przekaz zawarty w choreografiach dotyczy nas jako społeczeństwa, jak również każdego z osobna, stąd tytuł WE ARE.

W rolach głównych wystąpili uczniowie z klas 3, 4A, 4B, a także adepci Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca Cardo Dance:

Nina Jarkowska, Michalina Żelichowka, Oliwia Czarnocka, Lena Nowosad, Maciej Kwiatkowski, Blanka Dąbrowska, Alicja Słupska, Podniesińska Gabriela, Marcel Klewek, Michał Wójcik, Kamil Kwiatkowski, Błażej Hawryluk, Alicja Chromik, Amelia Paczuska, Maya Chini, Luiza Simonyan, Joanna Zysk, Zuzanna Strzelec, Maja Bondarczuk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *